Якість як треба!

viktandruk@gmail.com / +38 067 986 88 99

Календарі

календарик кишеньковий


Календарі служать для визначення потрібної дати чи святкової події. Яскраві та святкові рекламні календарі можуть бути чудовим роздатковим матеріалом на виставках та презентаціях. Саме тому друк календарів у Львові та і не тільки є дуже популярною послугою. 

Календар з точки зору ділової людини надзвичайно ефективний рекламний носій. Чому? Тому що його зручно використовувати в будь-якій ситуації і він знаходиться «в полі зору» клієнта. Якісний календар допоможе спланувати свій час, подбає про те, щоб не пропустити важливий день народження важливої людини чи ін. Календарі можуть бути чудовим подарунком як клієнтам компанії, так і працівникам фірми.

Для кожного календаря перед його виготовленням важливо ретельно продумати дизайн. Для цього потрібно правильно підібрати колірну гамму та оприділитись з календарною сіткою (бувають горизонтальні та вертикальні). На лицевій стороні зазвичай розміщується зображення, рекламна інформація, а з іншої сторони — календар. Щоб друк календарів був ще більш якісним передню сторону потрібно залакувати. Така процедура забезпечує більш тривале використання календарика без втрати якості. При розробці дизайну потрібно подбати про читабельність інформації враховуючи невеликий шрифт. Також при розробці дизайну не забути вказати основне — на який рік розроблена календарна сітка.