Поліграфія

Поліграфія від ВІКТАН — якісно, вчасно та зі знижкою!

Поліграфія є дуже різноманітною: від звичайної листівки до каталогу. Ми пропонуємо клієнту різні види паперу (офсетний, крейдований глянцевий та матовий, дизайнерські картони), а також післядрукарську обробку (різні види ламінування, сверління отвору, висічку, заокруглення кутів, тощо).

На нашому сайті представлений перелік поліграфічної продукції з цінами на друк. При замовленні через онлайн-форму клієнт витрачає до 2 хв свого часу. Наша рекламно-поліграфічна компанія для збереження Вашого часу та оптимізації роботи всередині компанії пропонує замовляти друк поліграфії онлайн, це швидко та недорого. Потрібна поліграфія в м. Львів чи в будь-якому містечку України куди може доставити продукцію перевізник — немає питань. Зробимо дизайн та запропонуємо замовити поліграфічні послуги (візитки, флаєри, листівки, тощо) якісно та вчасно.

Поліграфічні послуги у Львові з доставкою по Україні — що ми пропонуємо

Друк може бути цифровим або офсетним. Все залежить від вимог до друку та тиражу. Ми підбираємо потрібний друк в залежності від вимого клієнта. Великі тиражі вигідніше друкувати офсетним друком, натомість цифровий друк має перевагу в швидкості виконання, більшому виборі матеріалів та додаткових робіт. Окрім цього до послуг клієнта розробка дизайну поліграфічної продукції.Назва

Контактна інформація:
Параметр
10000 шт.
Вартість, грн
280,00
Прикріпити макет
*Максимальний розмір файлу: 49 МБ

Потрібен дизайн

Оформити замовлення

Дякуюємо, ми прийняли Ваше замовлення!

В ближайший час з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Дякуюємо за вибір Віктан.Друк ...