Поліграфія

Виберіть поліграфічну продукцію

Як нова, так і вже існуюча компанія має потребу в якісній поліграфічній продукції. Вибір друкарень та рекламних агенцій, що пропонують поліграфічні послуги є досить різноманітним. Тому кожен керівник ставить собі за ціль знайти одного надійного партнера для співпраці.

Чому варто почати співпрацю саме з нами?

Тому що кожного дня ми задаємо собі питання: як зробити так, щоб клієнт залишився задоволений співпрацею з нами. Тому:

  • Ваше замовлення буде виконано вчасно! Незалежно від того, чи це друк поліграфії, чи розробка дизайну, чи розповсюдження.
  • Ваше замовлення буде опрацьовано максимально швидко, адже клієнт не повинен чекати.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  • Якість Вашого замовлення буде на високому рівні.
  • Терміни виконання Вашого замовлення будуть чітко обумовлені та дотримані.
  • Ваше замовлення – це витрачений час на ідею та потрачені кошти на друк, тому ми Вас не підведемо!

Звертаючись в компанію «VIKTAN» Ви отримуєте цілий комплекс послуг від розробки дизайну продукції до безкоштовної доставки у Ваш офіс.

Поліграфічні послуги у Львові: що ми пропонуємо?

Поліграфічна продукція є дуже різноманітною: від звичайної листівки до каталогу. Ми пропонуємо клієнту різні види паперу (офсетний, крейдований глянцевий та матовий, дизайнерський картон), а також післядрукарську обробку (різні види ламінування, сверління отвору, заокруглення кутів і т. д.).

Ось основні види поліграфії, яку замовляють наші клієнти: візитки, буклети, календарі, флаєри, листівки, плакати, хенгери, брошури, каталоги, наклейки, пластикові карти, білети.

Але це далеко не повний перелік поліграфічної продукції та послуг, які надає наша компанія. Також ви можете замовити друк щоденників, брошур, воблерів, білетів, конвертів, папок, каталогів та багато іншого. Друк може бути цифровим або офсетним. Все залежить від вимог до друку та тиражу. Великі тиражі вигідніше друкувати офсетним друком, натомість цифровий друк має перевагу в швидкості виконання, більшому виборі матеріалів та додаткових робіт. Окрім цього до послуг клієнта розробка дизайну поліграфічної продукції.

Якщо Вам потрібен комплекс послуг від розробки дизайну до друку та розповсюдження поліграфії – будемо бачити Вас в числі наших постійних клієнтів! Наш телефон +38 (067) 986-88-99