Поліграфія

Поліграфія від ВІКТАН — якісно, вчасно та зі знижкою!

Поліграфія є дуже різноманітною: від звичайної листівки до каталогу. Ми пропонуємо клієнту різні види паперу (офсетний, крейдований глянцевий та матовий, дизайнерські картони), а також післядрукарську обробку (різні види ламінування, сверління отвору, висічку, заокруглення кутів, тощо).

На нашому сайті представлений каталог поліграфічної продукції з цінами на друк. При замовленні через онлайн-форму клієнт витрачає до 2 хв свого часу. Наша рекламно-поліграфічна компанія для збереження Вашого часу та оптимізації роботи всередині компанії пропонує замовляти друк поліграфії онлайн, це швидко та недорого. Потрібна поліграфія в м. Львів чи в будь-якому містечку України куди може доставити продукцію перевізник — немає питань. Зробимо дизайн та запропонуємо замовити поліграфічні послуги (візитки, флаєри, листівки, тощо) якісно та вчасно.

Поліграфічні послуги у Львові з доставкою по Україні — що ми пропонуємо

Друк може бути цифровим або офсетним. Все залежить від вимог до друку та тиражу. Ми підбираємо потрібний друк в залежності від вимого клієнта. Великі тиражі вигідніше друкувати офсетним друком, натомість цифровий друк має перевагу в швидкості виконання, більшому виборі матеріалів та додаткових робіт. Окрім цього до послуг клієнта розробка дизайну поліграфічної продукції.

Чому варто почати співпрацю саме з нами?

Вибір компаній у яких є послуга поліграфія та поліграфічні послуги у м. Львів досить різноманітний. Кожен керівник компанії ставить собі за ціль знайти одного надійного партнера для співпраці. Поліграфія — це обличчя компанії, тому це важливо мати саме таку продукції, яка буде найкращою. І кожного дня ми задаємо собі питання: як зробити так, щоб клієнт залишився задоволений співпрацею з нами. Тому гарантуємо:

-Ваше замовлення буде виконано вчасно! Незалежно від того, чи це друк поліграфії, чи розробка дизайну.
-Ваше замовлення буде опрацьовано максимально швидко, адже клієнт не повинен чекати.
-Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
-Якість Вашого замовлення буде на високому рівні, поліграфія — це те в чому ми розбираємось якнайкраще.
-Терміни виконання Вашого замовлення будуть чітко обумовлені та дотримані.
-Ваше замовлення – це витрачений час на ідею та потрачені кошти на друк, тому ми Вас не підведемо!
-Ми завжди виправляємо свої помилки якнайшвидше та безкоштовно! Це наш пріоритет в роботі з Клієнтом!

При співпраці з нами Ви отримуєте повний комплекс послуг від розробки дизайну макету та поліграфічних послуг до доставки перевізником в м. Львів та по Україні.Онлайн замовлення
Назва

Параметр
10000 шт.
Вартість, грн
280,00
Контактна інформація:
Прикріпити макет
*Максимальний розмір файлу: 49 МБ

Потрібна розробка макету

Оформити замовлення

Дякуюємо, ми прийняли Ваше замовлення!

В ближайший час з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Дякуюємо за вибір Віктан.Друк ...