Друк візиток

Виберіть потрібний розмір

Цифровий чи офсетний друк візиток — відмінність та переваги

Цифрове виготовлення візитних карток — це коли потрібно швидко! Більшість людей замовляють невелику кількість візиток та прагнуть замовити на «вчора», тому що міняються посади, інформація. Метод цифрового друку візитівок передбачає виготовлення щоб було не дорого, зате швидко та якісно. Ще одною перевагою такого друку є величезний вибір матеріалів та додаткових робіт (ламінування, сверління отвору тощо)

Офсетний спосіб виготовлення візиток — це не так швидко проте дешево! Особливо коли потрібна велика кількість візитних карток. Оптимально — від 500 шт. Незважаючи на тиражі якість друку при офсетному методі висока. Вибір матеріалів та додаткових робіт значно менший ніж в цифровому методі виготовлення, та визитки для масового розповсюдження — це саме те що треба

Замовлення візитки у Львові — допоможемо з вибором та підкажемо як краще

Візитки це найбільш популярна послуга на ринку поліграфії не тільки у Львові та Україні, але і по всьому світу. Адже обмінюючись візитками люди залишають про себе всі важливі дані. Це дуже зручно.

Друк візитних карток у ВІКТАНДРУК м. Львів — це великий вибір паперу та додаткових післядрукарський робіт. Пропонуємо різні види ламінування, поєднання дизайнерський картонів, заокруглення від 1 до 4 кутів. Можемо виготовити візитки як стандратні 90х50 мм, 85х55 мм так і нестандратні (квадратні, круглі, висічні). Потрібна візитка у формі автомобіля — декілька робочих днів і готово. Замовляйте візитки в нашому офісі на Зеленій, 109/209 Львів, або з свого офісу не відходячи від робочого місця. Для цього потрібно заповнити онлайн-форму, що займає всього 5 хв. Пропонуємо на вибір різні візитки:

-паперові візитівки високої якості, граматура паперу може бути від 250 г до 450 г. Для «гурманів» виготовити двошарові чи трьошарові візитки (а це разом уже мінімум 700-900 г паперу!) із заокруглення кутів та додатковою ламінацією.
-на дизайнерських картонах: Льон білий, Льон синій, бурий Крафт, Splendorgel та Stardream різних відтінків (молочний, слонова кістка, ультра білий, тощо), Majestic, Plike чорний/червоний.
-на пластиковому папері. Вологозахисні та захищені від бруду. Їх легко витирати та довговічні.

На нашому сайті можна заповнити форму онлайн замовлення визиток та отримати додаткову знижку на друк. На основні «ходові» позиції та для орієнтування по нашій ціновій політиці є готовий прайс та ціни. Наші менеджери обовязково запропонують оптимальні терміни друку та вигідну ціну. Візитки за потреби доставимо кур’єром по м. Львів чи перевізником по Україні.Онлайн замовлення
Назва

Матеріал:
10000 шт.
Вартість, грн:
280,00
Термін:
100х500 мм
Контактна інформація:
Прикріпити макет
*Максимальний розмір файлу: 49 МБ

Потрібна розробка макету

Оформити замовлення

Дякуюємо, ми прийняли Ваше замовлення!

В ближайший час з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Дякуюємо за вибір Віктан.Друк ...