Широкоформатний друк

Широкоформатний друк представляє собоюд нанесення зображень, тексту та графіки великого розміру на різноманітних матеріалах. Такими матеріалами є банерна тканина, самоклеюча плівка, щільний папір, пластик, скло, холст, фотообої тощо.

Широкоформатний друк здійснюється на спеціальному обладнанні, яке включає в себе плоттер, ламінатор, машину для просушування відбитків, тощо. Також використовується для виготовлення стікерів, наклейок, мобільних стендів, вказівників, постерів. Широкоформатний друк добре підходить для різноманітного оформлення інтер’єру, на виставках та презентаціях. Основні переваги даного виду друку:

  • можливість отримання чіткого зображення практично будь-якого розміру
  • яскравість і насиченість відтінків, кольори наближені до реалістичних
  • використання чорнил стійких до води та вигоряння на сонці

З точки зору використання поділяється на 2 види: для зовнішньої та інтер’єрної реклами. Відмінністю такого поділу є різна роздільна здатність при друці. Якщо для зовнішньої реклами вистачить 360 крапок на дюйм, то для інтер’єрної потрібно не менше 1400 крапок на дюйм. Це пов’язано з відстанню з якої буде розглядатись зображення.

Якщо потрібен широкоформатний друк у Львові — звертайтесь до нас. Висока якість зображення та чіткий термін виконання залишать задоволеними будь-якого клієнта. Додаткова пропонуємо доставку по всій Україні без додаткової плати!

Друк постерів
Друк на банері
Друк на самоклеючій плівці


Назва

Контактна інформація:
Параметр
10000 шт.
Вартість, грн
280,00
Прикріпити макет
*Максимальний розмір файлу: 49 МБ

Потрібен дизайн

Оформити замовлення

Дякуюємо, ми прийняли Ваше замовлення!

В ближайший час з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Дякуюємо за вибір Віктан.Друк ...