Сувенірна продукція

Сувенірна продукція є незамінним атрибутом будь-якої рекламної компанії. Використання сувенірів на промоакціях (футболки, кепки, маніжки з логотипом) значно підвищує ефективність реклами. А який семінар чи корпоратив може обійтись без брендованих ручок чи чашок? Це не дає організаторам жодних бонусів від проведеного заходу. Адже відомо, що брендована сувенірна продукція добре запам’ятовується і залишає тільки приємні враження про компанію. А це вже є запорукою успішного просування бренду та зацікавленості з боку клієнтів.

Сувенірна продукція та її види

Рекламно-поліграфічна компанія «VIKTAN» пропонує широкий асортимент сувенірної продукції у Львові з подальшим нанесенням логотипу компанії. На нашому сайті Ви можете ознайомитись з асортиментом та цінами на сувеніри.

Це далеко не основний перелік рекламно-сувенірної продукції, яку можна замовити в нашій компанії. Про інші види сувенірної продукції можна дізнатись за телефоном 097 986 05 02.

Якщо розглядати основні види сувенірної продукції то можна виділити бізнес-сувеніри та промо-сувеніри.

До бізнес-сувенірів можна віднести блокноти, металічні ручки, щоденники, календарі, офісні набори, флешки. Така сувенірна продукція повинна бути найвищої якості, так як основна аудиторія, кому адресується подарунок – співробітники, партнери та клієнти. Це «обличчя» та репутація самої компанії та керівника. Бізнес-сувеніри краще замовляти «пакетом» в декілька одиниць з дотриманням при друці корпоративної символіки.

Промо-сувеніри використовуються при проведенні рекламних компаній та в точках продажу товарів чи послуг. Асортимент такої сувенірної продукції є різноманітним: прапорці, пластикові стаканчики, брелки, запальнички, чашки, футболки, маніжки, кепки, ручки, олівці тощо.

Чому варто замовляти сувенірну продукцію саме в нас?

  • Ми постійно розширюємо асортимент сувенірної продукції.
  • На сайті чітко прописані ціни на сувеніри, тому наша цінова політика лояльна та прозора.
  • До послуг клієнта розробка дизайну будь-якої рекламної продукції з подальшим нанесенням зображення на сувенір.
  • Висока якість продукції та друку.
  • Підберемо сувенірну продукцію для будь-яких рекламних цілей, враховуючи всі побажання клієнта.Назва

Контактна інформація:
Параметр
10000 шт.
Вартість, грн
280,00
Прикріпити макет
*Максимальний розмір файлу: 49 МБ

Потрібен дизайн

Оформити замовлення

Дякуюємо, ми прийняли Ваше замовлення!

В ближайший час з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Дякуюємо за вибір Віктан.Друк ...