Ручки та олівці з логотипом

 • Ціна
  грн
 • Бренд
  0
  0
  0
  0
  0
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Особливості
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
Новинка
Ручка пласткова Nora
Новинка
Ручка Jotter Standard (Parker)
ТОП продаж
Ручка металева Trina
ТОП продаж
Ручка металева Tena
-22 %
Акція
Ручка зі стилусом RIA, підсвічування логотипу
ТОП продаж
Еко ручка паперова Organic
ТОП продаж
Ручка зі стилусом Stela
ТОП продаж
Ручка металева Duna
Маркер Tent

13.44 грн

Показано з 1 по 16 із 73 (всього 5 сторінок)

Друк на ручках, олівцях онлайн - зручно!

На сайті нашої компанії представлено широкий асортимент ручок, олівців та іншого письмового приладдя для нанесення логотипу. Брендовані ручки написами завжди прикрасять вашу компанію, нададуть їй статус модної та прогресивної. Друк на ручках логотипу може бути різними способами: УФ-друк, тамподрук, лазерне гравіювання, тощо (все залежить від матеріалу поверхні). Серед широкого каталогу канцелярії що представлені на нашому сайті, в карточці товару вказується точний тип нанесення. Також потрібно знати, що в залежності від моделі друк на ручках можна зробити як в одному так і декількох місцях. Мінімальне замовлення ручок без нанесення від 1 шт, з друком логотипу методом тамподрук - 50 шт, лазерне гравіювання - від 5 шт. 

Ручки з логотипом - це модна та ефективна реклама

Брендовані ручки з логотипом - незмінний аксесуар кожної сучасної людини чи компанії. Варто відмітити, що ручка це такий аксесуар, який передається із рук в руки, при цьому відбувається поширення інформації про компанію. А промо-ручки з логотипом це ще і недорогі сувеніри які роздаються при проведенні різноманітних рекламних акцій.

На сайті компанії Віктан представлено широкий асортимент ручок під брендування. Є різні виробники, розміри та колір. Наша компанія доставить готові ручки з логотипом в міста Львів, Київ, Івано-Франківськ, Рівне, Ужгород та по всій Україні за допомогою перевізника Нова Пошта.