Зовнішня реклама

Один з найкращих варіантів заявити про себе та свою продукцію — це зовнішня реклама. Білборди, вивіски, різноманітні вказівники можна побачити у великому місті практично повсюди. Зовнішня реклама привертає увагу потенційного клієнта до Вас та Ваших послуг. Основна перевага такої реклами у її різноманітності та широкому застосуванні.

Зовнішня реклама, яку ми пропонуємо

Вибір інструментів для розміщення зовнішньої реклами є досить широкий. Це банерні розтяжки, сіті-лайти, мобільні стенди, штендери та ін. Все залежить від цілей та побажань клієнта. Ми завжди готові запропонувати розробку дизайну та друк на різноманітних матеріалах.

В нас Ви можете замовити:

Широкоформатний друк банерів, постерів, друк на самоклеючій плівці, холсті, полотні, який виконується сольвентним та екосольвентним способом друку. Екосольвентний друк відрізняється більшою чіткістю зображення (720-1440 точок на дюйм) і використовується в інтер’єрній рекламі, тоді як сольвентний друк (360 точок на дюйм) краще підходить для розміщення реклами зовні.

Таблички, вказівники виготовлені на ПВХ з якістю друку 1440 точок на дюйм. Такі вироби стійкі до впливу зовнішнього середовища. Їх можна мити та розміщувати під прямим сонячним промінням. Таблички діляться на інтер’єрні та фасадні. Інтер’єрні  використовуються в приміщенні (наприклад, таблички на дверях офісів, вказівники для орієнтації в офісному приміщенні) та фасадні (номери будинку, вивіски тощо).

Мобільні конструкції (X-banner, L-banner, Roll-up) прекрасно підходять для розміщення на різноманітних виставках, презентаціях, семінарах, виборчих компаніях. Перевагою таких конструкцій є можливість неодноразового використання, легкість в транспортуванні, а при потребі можна самостійно замінити сам рекламний банер.

Переваги зовнішньої реклами

Зовнішня реклама вже довший час залишається одним і з найефективніших способів просування товарів та послуг. До основних переваг зовнішньої реклами можна віднести: Наша компанія . Зокрема це:

широкий обсяг цільової аудиторії

можливість розміщення в будь-якій частині міста

Компанія VIKTAN пропонує своїм клієнтам друк рекламної продукції для зовнішньої реклами та виготовлення дизайну реклами. Для консультації звертайтесь за телефоном 38 097 986 05 02, або присилайте свої запитання на на е-майл